Reference klientů

MICHAL MASNÝ, dlouholetý kapitán slovenské volejbalové reprezentace - "Absolvoval som s Petrom letnú prípravu pred sezónou 2006/07.Musím uznať,že to bola asi najlepšia príprava v mojej kariére.Bola to zmes ťažkej posilovne,vytrvalostných behov a kol.Celý ten cyklus mal svoj systém.Vsetko smerovalo k dobrej fyzickej a vytrvalostnej sile.Najdoležitejšie bolo asi to,že celá príprava nebola jednotvárna a stereotypná. Každý kto robil vrcholový šport a niekedy absolvoval ťažku fyzickú prípravu,tak to oceni.Nikdy neboli stejné cviky dva dni po sebe a zároven bola záťaž primerane rozvrhnuta na daný deň.Peter je naozaj odborník, čo sa týka posilovne - cviky,treningové plány,strava, doplňky výživy...A samozrejme nezaostáva ani v cvičeniach na vytrvalosť - rozne vytrvalostné behy,šprinty,aerobná činnosť a pod.Veľmi si cením jeho prácu,ktorú s našim týmom odviedol v lete, pretože sa to potom odzrkadlilo aj na výsledkoch v sezóne."


MARKÉTA DOBŘECKÁ, váhový úbytek 15kg za 5 měsíců - "Petr Slavík je člověk díky němuž se mi podařilo shodit 15kg které mi zůstaly po porodu. Cvičit s osobním trenérem pro mě byla výborná zkušenost. Konečně jsem zjistila jak cvičit, aby to mělo dobrý účinek. Sestavil mi také jídelníček, který mě nadchl. Nejednalo se totiž o žádnou drastickou dietu, pouze o to naučit se pravidelně stravovat a samozřejmě některé potraviny vynechat. Pod jeho dohledem mě cvičení začalo bavit a za pět měsíců byla kila dole. Dodnes se snažím pravidelně navštěvovat posilovnu, přestaly mě bolet záda a na pěkné hadříky se už taky nemusím jenom koukat přes výlohu."


Ing. RADEK ŠMACH, odstranění poúrazových zdravotních problémů - "Na četná přání mých mizejících zádových svalů a po opakovaných přímluvách lékaře jsem byl donucen započít s obnovou svalstva pod odborným dohledem. Požádal jsem tedy Petra o pomoc. Nepatřím zrovna k lidem, které posilování baví, ale po půl roce pravidelné docházky musím říct, že čas strávený v posilovně nebyl marným. Záda jsou lepší a lepší, hodiny zábavnější a zábavnější. Neodolal jsem ani nabídce vyzkoušet také jeho masérské zákroky. Již po několika masážích jsem přišel na to, co mým zádům opravdu celá léta chybělo."


MUDr. PETR AUGUSTIN - "Pracuji jako ambulantní specialista - lékař. Takže moje zaměstnání je převážně sedavé. Navíc dojíždím do práce 50km a zase autem, takže je to hodně pohodlné a za posledních 15 let jsem se moc nehýbal. Tzn. kromě nárůstu hmotnosti se objevily i pohybové problémy, bolesti kolen, páteře, snížený rozsah pohybů, často také křeče ve svalech, lýtkách, celkově pohybově omezen. Docházím k Petrovi pravidelně 2x týdně, již to bude rok. Tréninky mají sílu, flexibilitu i účinek, takže hned ze začátku jsem se zbavil bolestí, křečí a začal jsem se cítit jak fyzicky, tak i psychicky lépe. A pomaličku jde i hmotnost dolů. Vřele jej doporučuji."


Ing. JAROMÍR KREJČÍ - "S Petrem Slavíkem cvičím již mnoho let. Nejsem žádný profesionální sportovec, ale běžně pracující člověk se sedavým zaměstnáním. Právě to byl ten důvod, proč jsem se na Petra obrátil, aby mě naučil správně cvičit. No a protože mám silně vypěstovanou slabou vůli, tak se neumím přinutit cvičit samostatně, a to už několik let. Na Petrovi si cením zejména, že je opravdový profesionál, každý trénink poctivě připravuje podle mých požadavků a aktualního cíle, který společně stanovujeme, ať už se jedná o posilování nebo kruhové tréninky. Dnes už Petra beru jako kamaráda, se kterým se můžu pobavit o všem možném, a to nejen o cvičení, stravě a životosprávě. Myslím si, že ho jeho práce baví a proto jí dělá tak dobře."


MVDr. VENDULA ŠEBESTOVÁ - "Osobního trenéra Petra Slavíka jsem vyhledala pro potřebu nutně ,,vylepšit,, svou postavu. Trénink je vysoce profesionální a zaměřen cíleně na problémové partie. Cvičení pod dohledem trenéra v kombinaci se sestaveným jídelníčkem navrátilo mou postavu do skvělé formy...Z hodin odcházím nejen příjemně unavená, ale i duševně odpočatá a ve výborné náladě pod vlivem uvolněných endorfinů a skvělé společnosti sympatického trenéra ...Manžel je s mou výbornou kondicí velmi spokojen :)"


MDDr. FILIP CHLOUPEK - "Před dvěma lety mě postihl výhřez meziobratlové ploténky. Po absolvování rehabilitací mé problémy se zády nadále přetrvávaly. Na jaře jsem dostal doporučení začít cvičit s osobním trenérem Petrem Slavíkem. Po půl roce cvičení s Petrem neznám bolest zad. Mé tělo sílí, dokonce i z práce nejsem již tak unavený, jak jsem býval. Jako bonus je pro mne úbytek váhy 20 kg. S Petrem stále trénuji a dále plánuji naši spolupráci."

TEL:

(+420) 773 479 000

MAIL:

petr.jerry.slavik@seznam.cz