Výživová poradna

Výživa je nedílnou součástí lidského života. Nic neovlivní zdravotní stav člověka a celkovou kvalitu jeho života tak, jako výživa. Živiny musí svému tělu dodávat bez výjimky každý po celý život a na stavu jeho organismu se projevuje, jestli jsou to živiny kvalitní a ve vhodném množství. Na zdravotním stavu a fyzickém vzhledu dnešní populace se bohužel ukazuje, jak nevhodné stravovací návyky jsou mezi lidmi rozšířeny. Nejvýraznější prohřešky vůči našemu zdraví, jako vysoký příjem jednoduchých cukrů, transmastných kyselin a soli, nedostatek vlákniny, bílkovin a tekutin, nepravidelnost v příjmu potravy a následné přejídání, to jsou v naší společnosti bohužel spíše pravidla než výjimky a pozdvižení paradoxně budí člověk dodržující zásady zdravého životního stylu. A přitom stačí jen upravit své výživové návyky a je možné předejít mnoha civilizačním nemocem jako diabetes II. typu, hypertenze, vysoká hladina cholesterolu v krvi, arterioskleróza a mnoha dalším onemocněním.

Není-li vám proto lhostejný váš zdravotní stav a jste rozhodnuti pro to něco udělat, nebo chcete odstranit přebytečné tukové vrstvy či naopak zvýšit svou hmotnost přibráním svalové hmoty jen z estetických důvodů, přijďte a já vám pomohu dosáhnout vysněných cílů.

Vzhledem k tomu, že každý člověk je jedinečná osobnost, sestavím Vám jídelní plán přesně na míru, přizpůsobený individuálním potřebám a cílům vaší osoby. Toho dosáhnu tak, že nejdříve od vás zjistím co nejpodrobnější informace o stylu vašeho života, zdravotním stavu a dosavadních výživových zvyklostech a z těchto informací zjistím všechny nedostatky, které následně odstraním.

Poradím vám, zda jsou pro vás vhodné některé doplňky výživy, popř. ve kterém období, jakém množství a jak často.

Nejsem zastáncem žádných drastických, extrémních způsobů výživy a nevěřím lidem, kteří doporučují jakoukoliv věc, z jejíž prodeje mají určitá procenta zisku. Proto ode mě nikdy nic takového neuslyšíte. Všeho se dá dosáhnout přírodní racionální výživou z běžně dostupných potravin, bez mimořádného hladovění, ale s dodržováním pravidelnosti jídel. A pokud budete chtít poradit s doplňky výživy, tak vám samozřejmě rád pomůžu, ale vždy s čistým svědomím a bez zisku z jejich prodeje.

 

Ceník

konzultace 500,- Kč jídelníčky na 1 týden (7 jídelníčků) 700,- Kč
jídelníček na 1 den 200,- Kč jídelníčky na 2 týdny (14 jídelníčků) 1200,- Kč
TEL:

(+420) 773 479 000

MAIL:

petr.jerry.slavik@seznam.cz