O mně

Jmenuji se Petr Slavík a již v roce 1993 jsem začal s pravidelným posilovacím cvičením, což trvá dodnes. Tehdy, jako čtrnáctiletý kluk jsem chtěl shodit přebytečná kila a vytvarovat si postavu. Chtěl jsem se přiblížit kulturistům z obálek časopisů, které jsem pročítával. Čím víc časopisů a knih jsem ale přečetl, tím víc jsem zjišťoval, že největší pozitivum pravidelného přiměřeného cvičení není fyzický vzhled, ale zdravotní důsledky na celý organismus a hlavně celková duševní pohoda a vyrovnanost.

Stále více jsem se zajímal o všechno, co souvisí s lidským zdravím a udržováním organismu v dobré kondici, zejména o oblasti kondičního tréninku v jakékoli podobě, výživy, psychologie, masáží a vůbec všeho, co souvisí s lidským zdravím.

V letech 1996 - 2001 jsem soutěžil ve sportovní kulturistice od dorosteneckých, až po seniorské kategorie. V tomto období jsem dosáhl největšího úspěchu v roce 1999, kdy jsem obsadil 4. místo na Mistrovství České republiky juniorů. K soutěžení jsem se vrátil opět v roce 2008, kdy jsem dosáhl svého zatím nejlepšího výsledku, když jsem obsadil 5. místo na Mistrovství České republiky v klasické kulturistice mužů - fotogalerie.

V roce 2005 jsem úspěšně dokončil studium na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně, kde jsem studoval obor Regenerace a výživa ve sportu. V rámci studia na této vysoké škole jsem také získal certifikát pro Regenerační a sportovní masáže. Dále jsem v roce 2011 absolvoval kurz „TRX - osobní trenér“ v 3D FITNESS Academy.

Od ukončení studia v roce 2005 působím, jako osobní trenér, výživový poradce a masér. Více o mých současných aktivitách se dozvíte v nabídce služeb.

V sezónách 2006/2007 a 2007/2008 využíval mých služeb kondičního trenéra také extraligový volejbalový klub VK Opava.

TEL:

(+420) 773 479 000

MAIL:

petr.jerry.slavik@seznam.cz