Osobní trenérství

Proč posilovat?

  1. Chcete se zbavit přebytečného tuku?
  2. Chcete nabrat svalovou hmotu a vytvarovat si postavu?
  3. Trápí vás zdravotní potíže typu bolestí zad?
  4. Trpíte špatným držením těla?

Pak na nic nečekejte a společně vaše problémy vyřešíme. Čím dřív přijdete, tím dříve a snadněji se jich zbavíte.

Lidský organismus byl stvořen k pohybu a bez něj ochabuje a ztrácí svou funkčnost. Je velice důležité udržovat všechny jeho části ve vzájemné harmonii a vyváženosti. Co se týče svalové soustavy, musí být všechny svalové skupiny v optimálním stavu napětí i protaženosti.

Pokud tomu tak není, vznikají svalové dysbalance a z nich vyplývající zdravotní potíže a bolesti různých částí těla. Cílem by tedy mělo být protahovat svalové skupiny s tendencí ke zkracování a posilovat svalové skupiny s tendencí k ochabování.

 

Proč s osobním trenérem?

Má filosofie osobního trenérství je postavena na maximální péči o klienta. Na každou tréninkovou jednotku připravím jiný trénink, vám "ušitý na míru", čímž předejdeme stereotypu, což je při tréninku v posilovně to nejhorší.

Také z tohoto důvodu zařazuji nejen při venkovních a domácích trénincích, ale i při cvičení v posilovně kromě klasických činek a strojů různá jiná náčiní, jako TRX, bosu, gumové expandery, apod. Samozřejmě vše podle potřeb klienta.

Celou tréninkovou jednotku budu u vás a dohlížet na správnou techniku cvičení, bez které může lehce dojít ke zranění nebo zapojení jiných svalových skupin.

To by vedlo ke zhoršení svalových dysbalancí a zdravotním problémům. Méně zkušený člověk si špatné techniky vůbec nemusí všimnout a od toho jsem tady já, jako osobní trenér. Dále vám budu zajišťovat dopomoc při cvičení s volnými váhami a v neposlední řadě se vás budu snažit vhodně motivovat k maximálním výkonům.

Mým krédem je individuální přístup a každý aspekt tréninku maximálně přizpůsobím vaší osobě.

Součástí každé tréninkové jednotky je počáteční zahřátí svalů, uvolnění kloubních spojení, vlastní posilovací část a závěrečný strečink.

Mých služeb osobního trenéra můžete využít převážně v opavském Dfitness gymu (po domluvě možno i jiné fitness centrum), dále pod širým nebem ve Fitness zóně v Městských sadech Opava a v neposlední řadě také přímo u vás doma, kam přivezu všechny cvičební pomůcky potřebné pro kvalitní funkční trénink (TRX, bosu, medicinbal, gumový expandér, švihadlo, apod.)

 

Ceník

1 tréninková jednotka 550,- Kč 1 jednotka pro 2 osoby 750,- Kč
8 tréninkových jednotek 3 800,- Kč 8 jednotek pro 2 osoby 5 200,- Kč
12 tréninkových jednotek 5 200,- Kč 12 jednotek pro 2 osoby 7 100,- Kč
16 tréninkových jednotek 6 300,- Kč 16 jednotek pro 2 osoby 8 800,- Kč

 

* V ceně tréninkové jednotky jsou zahrnuty také konzultace výživového poradenství v průběhu tréninku.
Všechny předplacené tréninkové jednotky je nutné vyčerpat do 1 měsíce od zaplacení.

 

 

** Tréninkovou lekci lze zrušit nejpozději den předem, jinak bude započítána v plné výši.

 

 

*** Uvedené ceny platí pro Dfitness Gym. Ceny tréninků doma, případně venku, nebo v jiných fitness centrech budou individuální podle vzdálenosti nebo podmínek fitness centra.

 

TEL:

(+420) 773 479 000

MAIL:

petr.jerry.slavik@seznam.cz